Виховна робота школи

Основна мета школи:

Навчання й виховання активного, гуманістичного громадянина, який би у своїй життєтворчості керувався національно-культурними і вселюдськими цінностями.

Основні завдання:

1.   Гуманізація виховного процесу, що виражається у створенні умов для всевимірного розвитку особистості, для спонукання її до самоаналізу, самооцінки, саморозвитку, самовиховання.

2.   Підтримка та укріплення шкільних традицій, що сприяють створенню загально шкільного колективу.

3.   Удосконалення методичної майстерності класного керівника, спроможного компетентно здійснювати виховну діяльність.

4.   Розвиток учнівського самоврядування.

Громадське виховання. Морально – правове виховання

Мета: забезпечити реалізацію концепції громадського виховання особистості в умовах розвитку української державності, формування етичної культури учнів, виховання милосердя, співпереживання.

Патріотичне виховання

Мета: виховання національної свідомості та патріотичних почуттів, любові до землі свого народу.

Здоровий спосіб життя та фізичне виховання

Мета: мотивація здорового способу життя; набуття знань і досвіду щодо власної безпеки; виховання відповідального ставлення до власного здоров’я; формування потреб здорового способу життя з усвідомленням того, що здоров’я людини залежить від здоров’я природи і суспільства.

Художньо – естетичне виховання

Мета: розвиток інтересу до культури рідного краю, виховання естетичного смаку, відчуття прекрасного, розвиток творчого потенціалу кожної людини. Забезпечення реалізації кожною особистістю її нахилів і здібностей.

Екологічне та трудове виховання

Мета: виховання у учнів почуття єдності з природою, відповідальності за стан її збереження; залучити школярів до громадської діяльності, спрямованої на захист оточуючого середовища;

залучити школярів до активної суспільної праці.

Організація учнівського самоврядування.

Мета: Формування і розвиток соціальної активності, гуманістично -спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадською позицією, почуттям національної свідомості.