Астраханська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дистанційна освіта на Класній оцінці

День безпечного Інтернету

25 лют. 2021
Заходи щодо Міжнародного дня безпечного Інтернету та у зв'язку з останніми подіями в Україні.

З 25 лютого  по 02 березня були проведені виховні заходи щодо безпеки в Інтернеті, у зв'язку з останніми подіями в Україні.  Сумісно  з вчителями інформатики Дуйловським В.В. , Лахтіоновим І.С. та практичним психологом Дубиною К.О. проведені виховні години з 5 по 11 клас. Була проведена вікторина "Правила поведінки в Інтернеті", розмальовка "Безпечний Інтернет", також учні переглянули відеоролики "Соціальні мережі і безпека у них ".

Діти із задоволенням виконували завдання і засвоїли набуті знання. Щоб учні не забували правила безпеки ,на згадку вони отримали пам'ятки з правилами безпечної поведінки в Інтернеті та соціальних мережах.