Астраханська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дистанційна освіта на Класній оцінці

"Пам'ятаємо голодомор 1932-1933 р.р.

27 лист. 2020

Кожної четвертої суботи листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів. В Астраханській ЗШ І-ІІІ ст. пройшла акція "Пам'ятаємо голодомор 1932-1933 р.р." Всі класи долучились до прикрашання тематичного панно у фойє школи. Учні 1-2 класів зробили символ голодомору - квітку незабудку.

На паперових долоньках учнів 3 -  4 класів - написи про їхні емоції та почуття, викликані фактами про ті страшні події. "Колоски пам'яті"  від учнів 5 - 11 класів ніби закликають нас пригадати Закон "Про 5 колосків", з якого і розпочався геноцид українського народу.

В пам'ять про ті страшні часи кожен клас підготував композицію з хлібом для виставки "Бережемо хліб".
Класні керівники під час Уроків пам'яті закликали учнів приєднатися до Акції "Запали свічку", яка відбудеться 28 листопада о 16.00. Запалена свічка у вікні кожної нашої домівки стане виявом нашої пам'яті і віри у майбутнє.